VÄLKOMMEN TILL SALONG TIGERFELDT

På Salong Tigerfeldt jobbar vi inom olika specialistområden. Vi är allt från läkare till fransstylister, nagel och hudterapeuter. Vårt mål är att hjälpa dig lyfta fram din individuella och naturliga skönhet från topp till tå. Säkerhet och kvalité är vårt fokus och vi vill alltid överträffa kundens egna förväntningar.
Du hittar oss mitt på Odenplan i Stockholm.

Välkommen!

Salong Tigerfeldt

Öppettider

Måndag – Söndag
09:00 – 21:00
(Öppettiderna kan variera)

Kontaktinformation

Vidargatan 1, 113 27 Stockholm
08 - 40 80 18 40
info@salongtigerfeldt.se

Följ oss på Instagram

Boka tid

Vår personal

Anna W
annaw@salongtigerfeldt.se

Vaxning
Massör
Ansiktsbehandling

Caroline
caroline@salongtigerfeldt.se

Permanent Hårborttagning
Tandbleking
Spraytan

Mille - Läkare
mille@salongtigerfeldt.se

Fillers
Behandling mot Rynkor

Gabrielé-Evelina
evelinagabriella@salongtigerfeldt.se

Ögonfransförlängning
Lashlift

Mimmi
mimmi@salongtigerfeldt.se

Massör
Cert.Coach inom Friskvård

Anna B
annab@salongtigerfeldt.se

Naglar CND

Patrik
patrik@salongtigerfeldt.se

Massör

Catharina
catharina@salongtigerfeldt.se

Reiki-och Spirituell healer
Massör
SPAterapeut
Medial coach

Carin
carin@salongtigerfeldt.se

Fillers
Behandling mot Rynkor